Focsani Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mei Tai pret cel mai mic de pe piata (port bebe)

In jos

Mei Tai pret cel mai mic de pe piata (port bebe) Empty Mei Tai pret cel mai mic de pe piata (port bebe)

Mesaj  ancuta_b Mar Mar 15, 2011 1:23 pm

Mei Tai -ul tau unicat (port bebe) - iti alegi combinatia de culori, confectionat manual, intr-un timp foarte scurt, la cel mai mic pret de pe piata!
Copilul tau este alaturi de tine, ai libertate in miscare, previne displazia de sold la copii, nu provoaca dureri la nivelul umerilor dar nici la cel al spatelui!
Parintii care isi poarta astfel copiii au evidentiat faptul ca acest lucru ii ajuta sa isi cunoasca si evalueze mai bine pruncii.
Si nu uitati: sunt locuri si situatii in care este mai usor si confortabil sa porti copilul decat sa iei un carucior cu tine.
Pentru a-l achizitiona la cel mai mic pret de pe piata si pentru a vedea ce spun cei ce l-au cumparat deja accesati site-ul http://www.meitai.webclick.ro


Pret incepand de la 87 lei

Mei Tai pret cel mai mic de pe piata (port bebe) Sdc19296[img]Mei Tai pret cel mai mic de pe piata (port bebe) SDC19296-1[/img]

ancuta_b

Mesaje : 1
Data de înscriere : 15/03/2011

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum