Focsani Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vanzari software(programe, anti-virusi, jocuri etc)

In jos

Vanzari software(programe, anti-virusi, jocuri etc) Empty Vanzari software(programe, anti-virusi, jocuri etc)

Mesaj  Lyvyu Joi Iul 23, 2009 11:18 am

Am un antivirus original(cu licenta) BitDefender 2008 TOTAL SECURITY. Sunt 3 variante de BitDefender iar aceasta este ultima si protejeaza DOUA calculatoare(unul a fost folosit de mine) cu licenta pe un an. Acest antivirus este la momentul actual unul dintre cei mai buni anti-virusi existenti, cam in top 3, mult mai bun decat Nod32, AVG, McAfee, Kasperski, Symantec si destea. Lucreaza fff bine pe PC-uri care au performante mai bunicele. Folosesc BitDefender de mai bine de 2 ani si sincer nu am avut absolut nicio problema in privinta virusilor. Am cutia originala, certificatul cu licenta, este exact ca nou! Il dau pentru a-mi lua varianta 2009(imi place sa iau cam tot ce apare nou pe piata, dar diferentele intre cele doua sunt destul de mici). Ma puteti contacta la nr. de tel. 0724233753, iar pretul este de 1 mil 300.

Lyvyu

Mesaje : 3
Data de înscriere : 22/07/2009

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum